Vedení společnosti ČESKÝ INTERNET S.R.O.

Ing.Ivo Stejskal
Ing.Ivo Stejskal
Jednatel společnosti

Obsah na internetu začal Ivo vytvářet v době jeho pravěku. V roce 1995 zhotovil v prohlížeči Mosaic první výraznější projekt - internetové stránky jihočeského Radia Faktor a denní hudební zpravodajství, za jejichž propagaci dostal cenu odborného časopisu Strategie. Již v té době spřádal plány na provozování sítě regionálních oborových webů. Ve firmě, kterou k naplnění své vize vytvořil, dnes dohlíží především na rozvoj administračních a redakčních systémů a na strategické směřování produktových řad. Ivo je jednatelem společnosti Český Internet s.r.o.

ivo.stejskal@ci.cz
Jan Stejskal
Jan Stejskal
Konzultant

V letech 1989 - 1992 pracoval Honza v kultuře. V roce 1992 založil realitní kancelář Stejskal v Českých Budějovicích, která se po roce 2000 stala realitní jedničkou na jihu Čech. V roce 2010 vstoupila firma RK Stejskal.cz do největší realitní sítě světa Century21.cz a hned v prvním roce patřila mezi největší franšízy této sítě v České republice. Se svým bratrem Ing. Ivo Stejskalem založili společnost České reality.cz, později společnost Český Internet.cz. Ve firmě se Honza stará především o koučování obchodního týmu.

jan.stejskal@ci.cz
Ing.Jan Cempírek
Ing.Jan Cempírek
Key account manager

Mediálnímu a inzertnímu poradenství se Jan věnuje přes 15 let. Jeho profesionální kariéra začala ve vydavatelství MAFRA, kde řídil tým regionálních inzertních poradců deníku Mladá fronta DNES. Odtud přestoupil na pozici ředitele pobočky Regie Radio Music s.r.o., kde vedl úspěšný tým obchodníků rádií Frekvence 1 a Evropa 2. Od roku 2000 se souběžně věnoval svým vlastním internetovým projektům, zejména portálu e-Dovolena.cz. Tento portál nakonec skončil v portfoliu společnosti Český Internet s.r.o., stejně jako Jan, který zde nastoupil v roce 2008 na manažerskou pozici. V současné době má na starosti především komunikaci s klíčovými a agenturními zákazníky.

604 222 920

jan.cempirek@ci.cz
Petra Dvořáková
Petra Dvořáková
Vedoucí obchodního týmu

Petra maturovala na SEŠ v Kaplici. Po krátkém prozkoumávání pracovního trhu zakotvila v Komerční bance jako bankovní poradce a univerzální pokladník. Do téže banky se vrátila i po mateřské dovolené. V roce 2008 nastoupila do call centra Českého Internetu s.r.o. O své tehdejší volbě říká Petra se svým typickým úsměvem: „Jsem pyšná na to, že jsem Češka a proto byl Český internet v Českých Budějovicích mou jasnou volbou.“ Jako zkušená telefonistka prošla kolečkem prodeje všech produktů a při rozšiřování portfolia služeb oddělení se stala vedoucí celého call centra. V současné době by se Petra ráda zasadila o vytvoření dobře fungujícího oddělení a jejím přáním je stále zlepšovat vysoký standard služeb, na který jsou klienti zvyklí.

777 912 066

petra.dvorakova@ci.cz
Ing.Daniel Lebduška
Ing.Daniel Lebduška
Produktový ředitel

Svou praxi zahájil ve společnosti Motor Jikov jako technik ve vývojovém oddělení a následně v Motoco a.s. která byla součástí americké společnosti Tecumseh Product Company. Postupně získal rozsáhlé zkušenosti v oblasti projektového a produktového řízení v rámci celé skupiny Tecumseh Product, kde přes různé manažerské funkce dosáhl pozice IT a technického ředitele. Do společnosti Český Internet.cz nastoupil v roce 2010 jako posila pro zajištění projektových procesů a podílel se na úpravách hlavních portálů. V pozici produktového ředitele je zde odpovědný zejména za obsahovou stránku portálů a serverů včetně jejich dalšího vývoje. Do jeho kompetence spadá dále řízení grafického oddělení, redakce a oddělení klientské podpory.

dan.lebduska@ci.cz
Petr Andrle
Petr Andrle
Obchodní ředitel

Petr k nám přišel z Microsoftu, kde měl na starost aktivační centrum a terminálové služby. Začal na pozici obchodního zástupce pro Prahu a okolí, zároveň nám pomáhal s rozvojem pobočky, kterou po čase dostal na starost. Nakonec jeho zkušenosti z obchodu využívá při vedení celého obchodního týmu, kde může naplno využít své analytické schopnosti a pomoci všem dostat ze sebe maximum. Jeho cílem je mít kolem sebe tým profesionálů, které práce baví a zároveň naplňuje. Už jako obchodní zástupce se snažil pro své klienty udělat téměř nemožné a vždy jim kampaně optimalizovat dle aktuálních potřeb a cílů a nyní se svým týmem dělá totéž pro všechny naše klienty.

774 822 838

petr.andrle@ci.cz
Viera Irová
Viera Irová
Vedoucí klientské podpory

Absolvovala SPŠ elektrotechnickou, po níž nastoupila na pozici operátorky výpočetního střediska ve výrobním podniku. Po mateřské dovolené Viera přijala nabídku práce ve firmě Zepter International, kde postupně pracovala jako zástupce vedoucího IT oddělení, asistentka regionálního obchodního ředitele a na závěr jako osobní asistentka OŘ pro celou ČR. Po ukončení činnosti firmy v regionu našla své uplatnění v obchodním oddělení portálu České reality.cz jako marketingový poradce. Po 5 letech přijala nabídku na pozici vedoucí klientské podpory, kde působí doposud. Viera patří mezi nejzkušenější pracovníky firmy Český Internet s.r.o. a pokud klienti potřebují poradit s čímkoliv, jsou právě u Viery na správné adrese.

388 903 123

viera.irova@ci.cz
Ing.Štěpánka Černá
Ing.Štěpánka Černá
Finanční a personální ředitelka

Štěpánka u nás začala pracovat ještě při studiích. Po úspěšném dokončení Ekonomické fakulty na JU v Českých Budějovicích obor Účetnictví a finanční řízení podniku jí už nic nebránilo se plně věnovat práci ve firmě. Od té doby zde vykonávala několik profesí, až se vypracovala na pozici finanční a personální ředitelky. Na této pozici využívá nejenom své znalosti ze studií, ale i zkušenosti získané ve firmě. Jako vodnář potřebuje svobodu, má pevnou vůli a snaží se vyhnout konfliktům. Řídí se mottem: „Není důležité vědět, je důležité vědět kde to najít.“

stepanka.cerna@ci.cz
Jana Machová
Jana Machová
Key account manager

Jana u nás začala pracovat ihned po maturitě, když jí bylo 19 let. A i když si studium němčiny na univerzitě dálkově dodělala, už u nás zůstala. Od r. 2008 rostla společně s námi, až se z ní stala specialistka na klíčové a agenturní klienty. Díky jejím dobrým znalostem cizích jazyků má na starosti zákazníky nejen z ČR. Najdete ji primárně na naší pobočce v Praze, ale díky její energické povaze brázdí klienty po celé ČR. Její pracovní motto je: --Není důležité, jak svou práci děláš ani kolik jí stihneš. Důležité je, jestli do ní vkládáš své srdce.-- A mnozí naší klíčoví partneři nám dokazují, že se tímto mottem opravdu řídí.

725 807 368

jana.machova@ci.cz