Reference klientů

CENTURY 21 Česká republika

Luboš Mílek
generální ředitel CENTURY 21 Česká republika
Velice si vážíme spolupráce s Vaším portálem ČESKÉREALITY.cz. Váš ochotný, profesionální přístup a Vaše doporučení nám pomáhají zvyšovat návštěvnost našich webových stránek i náš obrat. ČeskéReality.cz řadíme mezi stabilní partnery společnosti CENTURY 21 Česká republika a těšíme se na pokračování vzájemné spolupráce.

Evropský klub realitních kanceláří, s.r.o.

Ing. Petr Korytár
prezident společnosti Evropský klub realitních kanceláří, s.r.o.
Síť serverů ČESKÉREALITY.cz patří mezi naše strategické a ověřené inzertní partnery. Cítíme oboustranný přínos spolupráce, neboť obě strany rozumí regionálnímu realitnímu trhu a jeho současným potřebám. Věřím, že s týmem ČESKÉREALITY.cz budeme úspěšně spolupracovat i nadále.

REALITNÍ KANCELÁŘ Dalibor Žáček

Dalibor Žáček
jednatel společnosti, České Budějovice REALITNÍ KANCELÁŘ Dalibor Žáček
Inzerce na portálu ČESKÉREALITY.cz patří mezi naše nejdůležitější reklamní investice. Pro realitní kancelář je rozhodující profesionální servis provozovatelů stránek a zajištení dostatečného množství návštěvníků, kterí si prohlédnou inzerci. ČESKÉREALITY.cz nabízí obojí a proto s nimi úspěšně spolupracujeme již řadu let.

LB Cemix, s.r.o.

František Kubíček, DiS.
produktový management LB Cemix, s.r.o.
Společnost LB Cemix, s.r.o. využívá již déle než dva roky služeb portálu ČESKÉSTAVBY.CZ. Oceňujeme vstřícný přístup při správě kampaně, vysokou návštěvnost, která mj. podporuje rating našich firemních stránek pro internetové vyhledávače. Přínosem je rovněž forma zpracování internetového obchodu s detailním přehledem výrobku Cemix a provázáním na registrované prodejce, u kterých lze tyto materiály zakoupit.

Penzion Druid

Karel Štěpany
provozovatel penzionu, Stožec, Šumava Penzion Druid
Využívám serverů HOTELYPENZIONY.cz, ČESKÉUBYTOVÁNÍ.cz a UBYTOVACÍSERVERY.cz již několik let, protože jsou za dobrou cenu a s kvalitním pokrytím. Také jsem si vypočítal, že paušální inzerce na více katalozích s návštěvností jako mají tyto tři servery mě vyjde levněji než provizní rezervační systém.

FAKRO CZECH s.r.o.

Ing. Mariola Studnická
Marketing FAKRO CZECH s.r.o.
Portál ČESKÉSTAVBY.cz se je spolehlivým obchodním partnerem. Veškeré podmínky spolupráce, vzájemná komunikace nás přesvědčují o tom, že se jedná o důvěryhodného partnera, který je opravdovým profesionálem ve svém oboru. Oblíbenost portálu potvrzují statistiky, které jsou na vyžádání vždy k dispozici a které potvrzují, že se ČESKÉSTAVBY.cz stávají oblíbeným a hojně navštěvovaným internetovým rádcem. Jsme si jisti, že portál ČESKÉSTAVBY.cz nám je nápomocen při dosahování našich cílů.

DVL Brno reality s.r.o.

Miloš Dvořáček
jednatel DVL Brno reality s.r.o.
ČESKÉREALITY.cz je server, který má neustále zvyšující se návštěvnost a server který vylepšuje a doplňuje svoje služby.

Cubicor reality

Petr Kubias
jednatel společnosti Cubicor reality
ČESKÉREALITY.cz jsou pro nás dlouhodobým a silným partnerem v oblasti inzerce nemovitostí. Spolupráce vždy fungovala a funguje jak má. ČESKÉREALITY.cz resp. ZÁPADOČESKÉREALITY.cz jsou vidět a o to nám jde. Doufáme, že oboustranná spokojenost bude pokračovat i v nadcházejících letech.

e-Finance, a.s., realitní divize

Tereza Smištíková
asistentka e-Finance, a.s., realitní divize
Naše realitní kancelář je na trhu od roku 1999 a na ČESKÝCHREALITÁCH.cz inzerujeme pro naše klienty od roku 2005. Jsme tedy partnery již více než 9 let. V nabídce máme větší počet nemovitostí z lokality Brna a okolí a proto nejvíce využíváme sekci JIHOMORAVSKÉREALITY.cz. Se vzájemnou spoluprací jsme velice spokojeni a jsme rádi, že se ČESKÉREALITY.cz neustále posouvají dopředu, tak abychom co nejvíce vyhověli potřebám klienta.“

Bohemia reality

Martin Kvasnička
jednatel Bohemia reality
Pokud máme hodnotit naši spolupráci s ČESKÝMIREALITAMI.cz, tak oceňujeme nejenom dobré ohlasy na naši inzerci, ale i ochotu servisního týmu při řešení různých provozních záležitostí. ČESKÉREALITY.cz reagovaly na naše požadavky vždy pružně a profesionálně, za své peníze zde dostáváme vždy tu nejvyšší kvalitu.

MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.

Jiřina Müllerová
jednatelka MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.
ČESKÉREALITY.cz jsou jedním z "nejstarších" partnerů pro inzerci nabídky naší firmy - a to je co říct, protože MÜLLER-REALITY/IMMOBILIEN s.r.o. je na trhu realit už 24 let... Důležitější ale je, že prezentace na tomto portálu je rok od roku účinnější a finanční náklady na ni stále přijatelné. ČESKÉREALITY.cz jsou pro naši firmu stabilní a perspektivní partner.

REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o.

Michal Cepák
jednatel REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o.
ČESKÉREALITY.cz jsou nejsilnější realitní server v jižních Čechách, který poskytuje klientům maximální přehled z regionu. Předností tohoto realitního portálu je přátelský (lidský) přístup k realitním kancelářím a tím se vytváří příjemná atmosféra pro zákazníky, kteří hledají vhodnou nemovitost. RK nejsou omezeny v zadávání počtu nemovitostí a tím klient dostane maximum z regionu. Nový vzhled portálu je pro zákazníka přehledný a může si vybrat i z dalších informací spojených s problematikou nemovitostí. Přehledný seznam developerských projektů na titulní straně a spolupráce s regionálním časopisem je důkazem o profesionalitě portálu.

FLEXI REALITY s.r.o

Michal Lesňák
výkonný manažer realitní kanceláře FLEXI REALITY s.r.o
S realitním serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již řadu let a vždy jsme byli s nabízenými službami a s odezvou na Váš portál velmi spokojeni. Realitní portál ČESKÉREALITY.cz a jejich dceřiné servery jsou pro nás jedním z předních partnerů v realitní inzerci a velmi rádi využíváme Vaše služby.

CONTENT REALITY s.r.o.

Roman Macura
jednatel CONTENT REALITY s.r.o.
Se serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již od roku 2007.  Reakce na naši inzerci na serveru jsou dobré. Regionální rozložení serveru přináší trochu jiné klienty než celorepublikové servery. Díky předplaceným pozicím TOP a vizitka RK jsme také na serveru slušně viditelní. Vzhledem k nadstandardnímu přístupu od zástupců serveru, kteří jsou zde dlouhodobě a tudíž seznámení s fungováním spolupráce, jsme byli vždy spokojeni s inzercí i s obchodními a technickými podmínkami inzerce. Určitě budeme ve spolupráci nadále pokračovat, protože je pro nás přínosem.

Bydlete s námi

Pavel Mleziva
jednatel Bydlete s námi
Jsme regionální realitní kanceláří a proto nám vyhovuje, že máme jako svého partnera pro inzerci našich nemovitostí právě regionálně zaměřené ČESKÉREALITY.cz. Inzerujeme zde řadu let a díky ohlasům zde budeme i nadále.

Reality Smajlík s.r.o.

Monika Veberová
jednatelka Reality Smajlík s.r.o.
Server ČESKÉREALITY.cz je pro naší realitní kancelář dlouholetým a významným partnerem v  kvalitní, rychlé a efektivní prezentaci námi prodávaných nebo pronajímaných nemovitostí. Díky dobré přístupnosti pro naše klienty se server ČESKÉREALITY.cz pro nás stal důležitým pomocníkem na  cestě k úspěšné realitní kanceláři v Praze, Karlovarském a Plzeňském kraji.

M&M reality holding a.s.

David Svoboda
IT ředitel M&M reality holding a.s.
Síť serverů ČESKÉREALITY.cz využíváme dlouhodobě k inzerci našich nemovitostí. Předností je zejména široký záběr nabízených portálů a kvalitní ohlasy návštěvníků. Jako jednička mezi realitními kancelářemi řadí naše společnost MM Reality síť serverů ČESKÉREALITY.cz mezi naše strategicky významné inzertní partnery.

HVB Real Estate s.r.o.

Ondřej Jaroš
Obchodní ředitel, lektor HVB Real Estate s.r.o.
Inzertní portál České reality.cz považujeme jako kancelář za jeden z nejlepších v republice. Máme na něj obrovskou odezvu a hlavně komunikace s agenty Českých realit.cz je úplně super a vždy nám ve všem vyjdou vstříc. Bohužel takto funguje minimum serverů.

HESTIA Group s.r.o.

Lubomír Doleček
manager HESTIA Group s.r.o.
Portál ČESKÉ REALITY.cz patří mezi hlavní inzertní partnery naší realitní kanceláře. Má vysokou návštěvnost stránek a tím zajištuje dostatečný počet poptávek na naše inzeráty. Doufám, že vzájemná spolupráce bude dále úspěšně pokračovat.

JUSTO Česká republika

Michal Pazdera
jednatel realitní sítě JUSTO Česká republika
Na serveru ČESKÉREALITY.cz společnost JUSTO Česká republika inzeruje od samého začátku své existence, respektive od zahájení své obchodní činnosti v říjnu 2015. Nicméně se serverem jsem spolupracoval osobně i v minulosti. Spolupráce nám maximálně vyhovuje. Za investované peníze dostáváme velmi kvalitní službu – dostatek poptávajících klientů, možnost dobré prezentace nemovitostí, které nám svěřili k prodeji či pronájmu naši klienti, a zároveň jsme získali partnera, který je ochoten vést dialog, vnímat naše potřeby a hledat jejich řešení a také sledovat a implementovat trendy realitního trhu formou inovací. Vnímáme oboustranný zájem o dlouhodobé partnerství, které je pro nás velmi důležité a vážíme si jej.

RK Stejskal.cz s.r.o.

Ing. Jiří Müller
Realitní makléř RK Stejskal RK Stejskal.cz s.r.o.
Mým tajným tipem pro úspěšný prodej nemovitostí je využívání Boxů na portále ČeskéReality.cz. Tento způsob inzerce se osvědčil třeba při úspěšném prodeji hotelu v pohraničí, který byl v běžné inzerci už dva roky. Po umístění inzerátu do Boxu jsem kupce pro hotel našel během několika týdnů. Je to jednoduché, protože díky Boxu přeskočím za pár korun všechny topované nabídky konkurence.

Pavel Staněk - BYTY HRADEC

Pavel Staněk
realitní makléř Pavel Staněk - BYTY HRADEC
S realitním serverem ČESKÉREALITY.cz spolupracujeme již řadu let a vždy jsme byli s nabízenými službami, s přátelským servisem a poradenstvím i s odezvou na Váš portál velmi spokojeni. Realitní portál ČESKÉREALITY.cz a jejich dceřinný server vychodo.ceskereality.cz jsou pro nás kvalitním partnerem. Můžeme doporučit.