Námi provozované servery

V současné době provozujeme více jak 300 internetových serverů zaměřených zejména na oblasti trhu s nemovitostmi, stavebnictvím, bydlením, cestováním v tuzemsku i zahraničí. Mezi naše hlavní servery patří zejména:


REALITNÍ SERVERY

Největší regionální síť serverů v České republice

Síť sedmi regionálních realitních internetových serverů, obsahujících desítky tisíc nemovitostí k prodeji či pronájmu od více jak 1.000 realitních kanceláří z celé České republiky. Návštěvníkům a inzerentům nabízíme jedinečné regionální zacílení.
Roční počet návštěv od lidí se zájmem o koupi, prodej či nájem nemovitosti: 11 617 095.

ČESKÉREALITY.cz
Chci zjistit více

SERVERY O STAVBĚ, ZAHRADĚ A BYDLENÍ

Jednička v informacích o stavbě, zahradě a bydlení pro koncové uživatele

Obsáhlý internetový portál o stavbě, zahradě a bydlení. Obsah portálu je tvořen unikátními redakčními články, analýzami a informacemi z oblasti bydlení. Poskytujeme vyčerpávající informace potřebné nejen při stavbě domu, ale i při údržbě zahrady, plánování bytové architektury nebo řešení finančních otázek spojených s bydlením. Oblíbenou součástí serveru je také katalog regionálních řemeslníků a firem.
Roční počet návštěv od lidí se zájmem o problematicku stavby, zahrady či bydlení: 10 323 771.

ČESKÉSTAVBY.cz
Chci zjistit více

UBYTOVACÍ SERVERY

Servery zaměřené na tuzemskou turistiku a nebídku ubytování v České republice, Podrobný katalog hotelů, penzionů, kempů, chat a chalup zahrnuje různé kategorie ubytování. Návštěvník si může vybírat pomocí několika typů filtrů. Součástí nabídky jsou i doprovodné služby, akční nabídky a turistické informace.
Roční počet návštěv od lidí, kteří hledají ubytování v ČR: 954 391.

ČESKÉUBYTOVÁNÍ.cz
Chci zjistit více

OSTATNÍ SERVERY

e-DOVOLENÁ.cz

Tradiční cestovatelský portál o dovolené, cestování a internetu. Tradice od roku 2000. Články, recenze, fototipy, tipy na výlet, rozhovory se zajímavými lidmi. Redakční tým specialistů a dobrá znalost cestovního ruchu zaručuje dobré a kvalitní čtení. Portál e-Dovolená.cz nabízí na rozdíl od jiných serverů převážně původní redakční materiály psané pouze pro e-Dovolená.cz. Tento portál byl zařazen do našeho portfolia jako akvizice v roce 2010.

ČESKÝKULINÁŘ.cz

Kuchařský a gastronomický portál pro všechny milovníky dobrého jídla. Součástí webu jsou recepty, bohatá fotogalerie a také například poradna pro všechny amatérské i profesionální kuchaře. Garantem kvality informacemi nabitého portálu je šéfkuchař Petr Stupka se svým týmem.